Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, sesje ślubne…

Fotografia ślubna jest sztuką, a inspiracją jest Wasza miłość. Dzień Waszego ślubu będzie jednym z najpiękniejszych w waszym życiu. Wasze serca pełne miłości będą bić szybciej niż zwykle, patrząc sobie w oczy powiecie  sakramentalne TAK.

Na pewno zależy Wam aby do tych pięknych chwil Waszego ślubu można było  powrócić po latach. Dlatego ważne jest aby Wasze fotografie, zdjęcia ślubne były niepowtarzalne, wyrażały Wasze emocje, a przede wszystkim aby miały styl i charakter. Fotografując Was i Waszych najbliższych  podczas sesji ślubnych postaram się zatrzymać chwile i uwiecznić panującą atmosferę.

Zrobienie dobrego zdjęcia ślubnego jest ściśle związane z odpowiednią chwilą ale i także ilością dostępnego światła. Jest to jeden z powodów, dla których fotograf ślubny wykonuje zdjęcia przy dobrym naświetleniu. Naturalne światło padające z okna może mieć różną barwę, w zależności od tego, jakie warunki pogodowe panują na zewnątrz. Dlatego nasze sesje ślubne są często dostosowane do warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz, a sprzęt fotograficzny dobrany jest tak, aby uchwycić te nie powtarzalne dla Was chwile.


Podczas sesji ślubnych w domu pary młodej, jeżeli światło padające z okna jest zbyt ostre, używam blendy w celu jego złagodzenia i odpowiedniego ukierunkowania. Umieszczam blendę naprzeciwko naturalnego źródła światła i odbijam je w kierunku fotografowanej pary młodej. Tak wykonane fotografie ślubne posiadają odpowiednią barwę oraz naświetlenie, są jedyne w swoim rodzaju.

Zapraszam do spotkania ze mną oraz na darmową sesję przedślubną.

Zapytaj o wycenę