Oferujemy: Zdjęcia produktów, fotografia produktowa.

Zdjęcia produktów grają kluczową rolę przy decyzjach zakupowych – to naczelna idea stojąca za fotografią reklamową. Klient, który nie może zobaczyć, ocenić, jak dany produkt wygląda, niemal zawsze odrzuci ofertę kupna.

Atrakcyjne, wysokiej jakości zdjęcia produktowe sprawią, że nasza oferta wyróżni się na tle konkurencji, poprawi wizerunek firmy i skutecznie zareklamuje produkt, a także uniknie problemów wynikających z nierzetelnego przedstawienia produktu.

Dobra ekspozycja zdjęcia produktowego to taka, która sprawia, że fotografowany obiekt w zamierzonej przez fotografa kompozycji prezentuje się najlepiej. Oznacza to, że ekspozycja jest absolutnie kwestią subiektywną, ale jak najbardziej dopasowaną dla danego produktu.

Przy fotografowaniu produktów (zdjęcia produktowe) kluczową kwestią dla mnie jest takie ustawianie aby ważne detale zdjęcia, jasne bądź ciemne, zostały poprawnie na nim pokazane, a cała scena uchwycona w tonacji odpowiedniej dla fotografowanego obiektu.

Dobrze wykonane fotografie produktowe to odpowiednia kombinacja ustawień prędkości migawki, przesłony, parametru ISO oraz innych parametrów dobranych przez fotografa, które powodują, że wykonana fotografia produktu jest unikalna.

Zapytaj o wycenę oferty dla: fotografii produktowej, zdjęć produktowych