Zdjęcia ciążowe, sesja ciążowa

Wszystkie Mamy spodziewające się Maleństwa zapraszam na sesje ciążowe. Sesję możemy zrealizować u Was bez konieczności wychodzenia z domu!!!

Wszystko może się odbyć na znanym Wam gruncie i dzięki temu zdjęcia wyglądają naturalnie, jednocześnie posiadając to coś. Nawet w niewielkim mieszkaniu możemy odnaleźć miejsce, które doskonale będzie się nadawało na „tło” wydarzeń. Czasami ciekawy element architektoniczny, mebel lub światło które oświetla wnętrze sprawia, że niepozorna przestrzeń podkreśla to co na zdjęciu jest najważniejsze – czyli Was.

Jeśli podobają się Wam zdjęcia i chcielibyście również posiadać w swoim albumie rodzinnym fotografie z sesji brzuszkowej, serdecznie zapraszam do kontaktu. Na realizację sesji umówimy dogodny dla Was termin w wybranych godzinach.

Zapraszam do obejrzenia galerii wybranych zdjęć ciążowych z mojego portfolio. Fotografie z sesji ciążowych Foto Flesz Media to charakterystyczny styl i indywidualne podejście fotografa do tematu jakim jest ciąża. Jeśli ten styl Ci odpowiada, zachęcam do umówienia się na Waszą sesję ciążową.